Martyna i Bartosz wybrali na miejsce swojego wesela zapierający dech w piersi Pałac Mała Wieś, którego piękne ogrody wprawiają w nastrój odprężenia i zachęcają do eksploracji kolejnych jego zakamarków. Panna Młoda swoje przygotowania rozpoczęła w Apartamencie Książęcym z pięknym salonem kąpielowym, którego inspiratorką była Niną Andrycz. W takich wnętrzach, pamiętających czasy króla Augusta Poniatowskiego, dzień ślubu nabierał jeszcze wznioślejszego wymiaru, a starannie dobrane, wysmakowane detale robiły zdecydowanie większe wrażenie :) Martyna przygotowała dwie suknie ślubne. Tą od Agnieszki Światły na błogosławieństwo, a suknię od Crystal Design założyła przed samą mszą, aby Bartek widząc ją dopiero w kościele pod ołtarzem, mógł zaniemówić :)
   O piękną dekorację florystyczną zadbało G Fiore, kwiaty współgrały zarówno z historycznymi wnętrzami oranżerii jak i otaczającym ją ogrodem. Fryzury wykonała zaś przezdolna Julia Miranowicz, z którą widziałam się już na kolejnym ślubie. Dlatego mogę poświadczyć, że jej prace nie tylko robią wrażenie, ale i trzymają się całą noc! Parkiet rozpalił od razu do czerwoności The Boogie Band.

   Ten dzień był na wielu płaszczyznach niesamowity! Pełen wzruszeń, piękna, miłości…Wszystko działo się dokladnie jak w cytacie z podbicia sandałków Martyny: „30cm ponad chodnikami”. Ja  na pewno chcę tam jeszcze wrócić, mam też nadzieję, że poniższe zdjęcia przekonają pary, które rozważały ślub w Pałacu Mała Wieś do szybkiego zabookowania terminu :) Niech ten wpis będzie inspiracją dla każdego, kto lubi celebrować piękno!

   Miejsce wesela: Pałac Mała Wieś
   Miejsce ślubu: Kościół pw. Jana Chrzciciela w Łęczeszycach
   Fotografowałam wraz z Kamilem z Flatrock Studio
   Wedding Planner: Katarzyna Gajek Aspire
   Zespół: The Boogie Band
   Florystyka: G Fiore
   Fryzjer: Julia Miranowicz
   Suknie ślubne: Agnieszka Światły „Stella” i Crystal Design „Liberty”
   Złote sandałki: Cesadei „Techno Blade”

   Wesele Pałac Mała Wieś Fotograf Warszawa

   SHARE
   Komentarze
   Ewa Hajbos-Roznowska

   Bajka! Wszystko dograne w najmniejszym detalu 😍
   Co najważniejsze, piękne zdjęcia! Zawsze jak oglądam Twoje reportaże, cieszę się, że to właśnie Ty byłaś z nami w dniu naszego ślubu! Polecam Cię wszędzie, gdzie tylko się da 🥰🙂

   Łukasz Popielarz Fotografia

   Oj piękne miejsce <3