OFERTA ŚLUBNA

   2024/2025

   Każdy uśmiech, wspólna wycieczka, dotyk dłoni doprowadziły Was do tego miejsca. To jest właśnie ten moment, gdy zaczynacie budować Waszą wspólną historię, którą opowiecie swoim wnukom.

   Dzień Ślubu będzie zwieńczeniem miesięcy czy lat wspólnych marzeń, niewątpliwie jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu. Wyobraźcie sobie harmider przygotowań, napięcie przed ceremonią i radość wspólnej zabawy!

   Waszych prawdziwych emocji i tej fali odczuć – od ekscytacji po totalne wzruszenie, nikt nie będzie w stanie odtworzyć. I to, w jaki sposób udokumentujecie ten dzień, pomoże Wam dzielić się wspomnieniami nawet za wiele lat, czyniąc zdjęcia ważną pamiątką rodową.

   REPORTAŻ ŚLUBNY Z PLENEREM

   W dniu ślubu Jestem z Wami od przygotowań, poprzez „first look”, błogosławieństwo, ceremonię ślubu i wesele. Nie bójcie się podejść i poprosić o zdjęcie – jestem w tym dniu do Waszej dyspozycji!

   Plener Ślubny to właściwie najważniejsze zdjęcia – babcia na pewno poprosi o parę do ramki ;) Resztę włożycie do swojego nowego, rodzinnego albumu :)

   PLENER ZA GRANICĄ

   Może macie bliskie Waszemu sercu miejsce na mapie? Wbrew pozorom ślub czy plener ślubny za granicą nie są trudne do zorganizowania, a koszta podróży często nie większe niż wypad w Bieszczady ;)

   Zagwarantowana dobra pogoda, zapierające dech w piersi widoki i świadomość, że zdjęcia będą niepowtarzalne. Poza tym zwiedzamy, opalamy się czy rozkoszujemy miejscowymi specjałami – na luzie i z uśmiechem :)

   PLENER NARZECZEŃSKI

   Plener Narzeczeński to przede wszystkim świetna okazja, żebyście podczas spaceru mogli się ze mną oswoić. W dniu ślubu nie będziecie już stresowali się, że ktoś Was obserwuje :)

   Zdjęcia z sesji możecie wykorzystać do podziękowań w formie fotoalbumu dla rodziców, do pokazu slide show czy do wykonania dekoracyjnej ścianki ze zdjęć. Możliwości jest wiele.

   SESJE ZDJĘCIOWE

   Wykonuję też sesje portretowe, rodzinne, brzuszkowe, zdjęcia eventowe czy biznesowe.

   Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz pięknych zdjęć :)

   Jeżeli podobają Wam się moje zdjęcia i chcielibyście otrzymać szczegółową ofertę, skorzystajcie z formularza w zakładce KONTAKT.