PLENER ŚLUBNY

   Plener ślubny to pamiątka, która nabiera wartości z biegiem lat. Miło wrócić do zdjęć, które mówią tak wiele o początku Waszej miłości, emanują ciepłem i czułością. Najpewniej te zdjęcia oprawicie w ramkę czy powiesicie nad łóżkiem sypialni, aby codziennie przypominały Wam ile dla siebie znaczycie.

   W dniu ślubu, gdy wyglądacie najpiękniej, dlatego czesto wykonuję mini sesję portretową, na którą potrzebujemy dosłownie 15 minut. Możemy skorzystać z pobliskiego zagajnika czy uroczego zakątka przy sali. Plener ślubny innego dnia jest zdecydowanie opcją dla wytrwałych – trzeba się starannie ponownie przygotować :) Ale brak pośpiechu, nieograniczony czas i  możliwość wybrania dowolnych miejsc do zdjęć wynagradza wszystko!

   Najlepiej czuję się pośród natury, dlatego z pewnością zaproponuję Wam najbliższy las czy kwiecistą łąkę. Możecie też zabrać mnie do miejsca, które ma dla Was szczególne znaczenie, najważniejsze żeby z Wami rezonowało :)

   Może uwielbiacie podróże tak samo jak ja? Wykonywałam już sesje ślubne za granicą: w Szwecji, Włoszech, Belgii czy Niemczech. Organizację wyjazdów mam opanowaną do perfekcji, chętnie zabiorę Was gdzieś dalej od domu :)