Cześć!

   Jestem Natalia, dla znajomych Nataszka.

   Swoją ścieżkę odkryłam dość późno, bo po wielu zawodowych niuansach doszłam do wniosku, że tylko fotografując uspokajam się, częściej uśmiecham, czuję się spełniona. Zresztą, kto by wytrzymał za biurkiem kiedy świat wzywa!

   Uwielbiam ten moment, gdy poznaję nowych ludzi i czuję, że się dogadamy. Kolejne mijające minuty prowadzą do wymiany wspomnień z Lizbony czy Sztokholmu, wspólnego ponarzekania na ciasne samoloty czy zdradliwą bieszczadzką pogodę.

   To, że tu dotarliście też nie jest przypadkiem. Wierzę, że trafiamy na ludzi, którzy wnoszą do naszego życia coś wartościowego.  Dlatego śmiało odzywajcie się – spotkanie w cztery oczy przy kawie i ciastku to najmilszy początek znajomości :)

   Najbardziej doceniam to, że fotografując mogę poznawać ciągle nowe, piękne miejsca (uwielbiam latać!), chodzić często po lesie w czasie plenerów, czuć prawie codziennie, że jestem blisko natury. Coś co dodaje mi energii to wiatr we włosach i brudne kalosze!

   Poza najlepszą pracą na świecie moje dni wypełnia głaskanie pod brodą puchatej brytyjskiej kotki Lucyny, nieśpieszne picie kawy i słuchanie muzyki.

   Jak Fotografuję

   Sporo uśmiechu, minimum pozowania, ciepło rodzinnych relacji i te bezcenne momenty gdy nikt nie zwraca uwagi na fotografa…

   Jestem w tym dniu z Wami i dla Was. Cieszę się wspólnie z całą rodziną, też przeżywam przysięgę czy tak zwany „first look”, ale przede wszystkim cały czas pamiętam o tym, żebyście czuli się komfortowo i zapamiętali wszystko jako świetną przygodę!

   Dlatego raczej nie zobaczycie mnie reżyserującej kolejne ujęcia czy etapy dnia – niech wszystko toczy się naturalnie i będzie zupełnie Wasze. Oczywiście jeżeli macie pustkę w głowie co robić, zawsze chętnie podpowiem – możecie na mnie polegać w 100%.

   Uwielbiam też fotografować przepiękne detale, które bezsprzecznie oddają klimat dnia. Kwiaty, zaproszenia, charakterystyczne dla Was dekoracje, ukochane zwierzęta czy pierścionek po babci – to wszystko pisze Waszą historię!

   Ale najważniejsi tego dnia jesteście Wy! Tańczcie, płaczcie, przytulajcie bliskich, jedzcie i przede wszystkim wybawcie się do zdarcia bosych stóp! Chcę być tam z Wami i móc to udokumentować!

   Więcej o mojej filozofii pracy znajdziecie w zakładce FAQ.

   Kasia i Łukasz

   "Jesteś aniołem! Zdjęcia są bajeczne! Cudowna pamiątka na całe życie! Każde zdjęcie ma w sobie tyle miłości, te uczucia...To nie są zwykłe zdjęcia! To niesamowite! Jestem przeszczęśliwa, że mogliśmy korzystać z Twoich usług! Mam nadzieję, że to nie był ostatni raz! Dziękuję!"

   Monika i Rafał

   "Szukaliśmy fotografa, który będzie potrafił złapac emocje i nie będzie robił sztywno ustawianych zdjęć. Natalia sprawdziła się perfekcyjnie! Zdjęcia są cudne, każdy chce do nich wracać, a my oglądając je przenosimy się do tego dnia!"

   Martyna i Paweł

   "Dla Natalii nie ma rzeczy niemozliwych! Pobudka o 3 rano, przemierzanie kilometrów i niekończąca się energia ! Efekt końcowy fantastyczny!"

   Asia i Artur

   "Cały czas nie możemy napatrzeć się na nasze fotografie ślubne (i ta sesja!) Natalia po prostu wie, jak robić dobre zdjęcia :) A przy tym jest świetnie zorganizowana! Szczerze polecamy."

   5
   /
   6

   MOJA OFERTA

   Sprawdź