Magda i Łukasz – Leśna sesja narzeczeńska

Fotografia, Pary | 10 komentarzy

Sesja narzeczeńska w lesie

Magda – szkockie serce, leśny skrzat, który zagląda pod każdy liść. Łukasz – uśmiech, który przepędza chmury :) Nasz wspólnie spędzony  dzień był przepiękną przygodą, podczas której zachwycaliśmy się obłędną, podlaską naturą. Co prawda zaskoczyła nas burza z gradobiciem, ale uwierzcie mi – warto coś takiego przeczekać! Las zamienił się w bajkową przestrzeń, z parującą ze ściółki mgiełką, a wszystko stało się prawdziwie odrealnione.

Więcej

Star Dust – Sesja stylizowana

Fotografia, Ślub | 6 komentarzy

Ślubna sesja stylizowana star dust

Tym razem z odrobiną gwiezdnego pyłu ;) Trochę rustykalnie, na bosaka, na luzie…Kolejna piękna sesja we współpracy z Moniką Kaliszewską, która odpowiadała za stylizację. Dziękuję też za pomoc wszystkim zaangażowanym osobom, które dały z siebie naprawdę wszystko :) Karolina Maksimowicz – dzięki za cynk do pracowni R5 ;)

Fotograf: Natalia Kalina / Koncepcja i organizacja: Natalia Kalina, Monika Kaliszewska / Stylizacja sesji: Monika Kaliszewska / Dekoracje: Monika Kaliszewska, Natalia Kalina / Suknia: BOSO / Florystyka: Kwiaciarnia Retro & Modern / Słodkości: Karolina Kuzioła | Słodko / Zaproszenia: Lili Vanili / Stylizacja włosów: Sylwia Rudnicka / Make-up: Justyna Grądzka / Modelka: Karolina Derpieńska / Pracownia R5 Więcej

Dominika i Łukasz – Plener Ślubny w Bieszczadach

Fotografia, Ślub | 1 Komentarz

Plener Ślubny w Bieszczadach

Bardzo się cieszę, że Dominika i Łukasz zabrali mnie ze sobą w Bieszczady, chociaż momentami było hardkorowo :) Niesamowity klimat i piękne widoki zrekompensowały nam jednak trudy wstawania o 2 nad ranem na wschód słońca, porywisty wiatr, przeszywający chłód i gęstą mgłę. Góry są zdecydowanie dla twardzieli, do których grona zaliczam i siebie od tego pleneru :) Więcej

Sesja stylizowana w kolorze dusty blue

Fotografia, Ślub | 2 komentarze

Ślubna sesja stylizowana dusty blue

Taka sesja chodziła za mną bardzo długo i cieszę się, że udało mi się zebrać same pozytywnie nastawione osoby, które pomogły mi w realizacji tego pomysłu :) Zacznę od mojej zeszłorocznej Panny Młodej – Moniki, która wkręciła się w ślubne klimaty i zgodziła się mi pomóc. Był pot i łzy, ale stworzyłyśmy coś wyjątkowego!

Sylwia i  Kamila, dziękuję za piękne włosy i perfekcyjny make-up :) Pani Ani i Sylwii ślę uściski za cudowny bukiet i serce włożone w każdy detal florystyki. Zuzanna, podziękowania za wymarzoną suknię! Karolina, robisz przepiękne rzeczy z cukru :D Oli należy się medal za dzielne pozowanie w zimnie z komarami, a Goodlove Studio chciałabym podziękować za zaangażowanie i obłędne zaproszenia! Piotr – bez Ciebie nie zmontowałybyśmy instalacji w tak szaleńczym tempie ;)


Fotograf: Natalia Kalina / Koncepcja i organizacja: Natalia Kalina, Monika Kaliszewska / Stylizacja sesji: Monika Kaliszewska / Dekoracje: Monika Kaliszewska, Natalia Kalina / Suknia: Rue de Seine, Atelier Lawenda / Florystyka: Kwiaciarnia Girlanda / Słodkości: Karolina Kuzioła Bakesaurus | Słodko / Zaproszenia: Goodlove Studio / Stylizacja włosów: Sylwia Rudnicka / Make-up: Kamila Kostecka / Modelka: Ola Czech / Tragarz: Piotr Czechowski ;)

Więcej

Monika i Kamil – Wesele w Rezydencji Protasy

Fotografia, Ślub | 0 Komentarzy

Ślub Rezydencja Protasy

Tego dnia Kamilowi i Monice towarzyszyła piękna pogoda, wszystko wydawało się być wręcz nieznośnie idealne :) Na każdym kroku coś mnie urzekało i wpadałam w lekki zachwyt – przemyślane, rustykalne detale, nietuzinkowe kwiaty, zaproszenia, wystrój stołów no i oczywiście zapierająca dech w piersi suknia ślubna oraz biżuteria…
Często zachęcam Pary Młode, żeby zadbały o detale na swoim ślubie, efekty na zdjęciach zawsze są rewelacyjne. Moniki nikt zachęcać nie musiał – jest zaradną estetką, dlatego sama zabrała się za stylizację sali weselnej i detale, a jej własne przygotowania tak wkręciły ją w ślubne klimaty, że pisze teraz artykuły do Zespołu Napięcia Przedweselnego :) Polecam lekturę zestresowanym przyszłym Pannom Młodym :)

Jeszcze raz podziękuję Wam kochani za to, że trafiliśmy na siebie :) Mam nadzieję że zdjęcia będą dla Was piękną pamiątką na długie lata ;)
Zdjęcia z pleneru Moniki i Kamila: Monika i Kamil – Jesienny plener 

Sukienka: Anna Kara
Opaska: Amour Tresse
Tort: Karolina Kuzioła
Sala: Rezydencja Protasy
DJ: Błażej Kowalski

Więcej

Warsztaty WhiteSmoke Studio

Fotografia, Prywatne | 0 Komentarzy

WhiteSmoke Studio

Duetu WhiteSmoke Studio chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Dorota Kaszuba i Michał Warda są przykładem na to, że można w Polsce  robić dobrą fotografię ślubną, która odbiega od utartych ścieżek estetycznych. Cieszę się, że mogłam ich poznać podczas warsztatów – wiedza, doświadczenie i dystans do tego co robią zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Nie ukrywam, że te warsztaty przewartociowały moje podejście do fotografii ślubnej i dały wielką siłę napędową na nowy sezon. Na pewno wielki wpływ na to miała obecność współprowadzącej warsztaty Joanny Chmury, która pokazała nam, w jaki sposób żyć i pracować z odwagą. Bycie fotografem jest niejednokrotnie bardzo wymagające, teraz wiem jak sobie radzić z zawodowymi wyzwaniami… Ekipa z QTAlbums przygotowała przepiękne albumy pokazowe, a Leica dała nam możliwość przetestowania swoich aparatów podczas street’owych challenge’ów. Pozdrawiam też z tego miejsca przesympatycznych i cierpliwych modeli oraz fotografów z całej Polski, których obecność dodawała przez te dwa dni skrzydeł. Udanych zdjęć! :)
Więcej

Warsztaty z FujiFilm i The Snap Shots

Fotografia, Prywatne, Ślub | 2 komentarze

Warsztaty The Snap Shots

Za mną warsztaty ślubne, na które zaprosiło mnie Fujifilm i The Snap Shots. Świetna ekipa fotografów z całej Polski, genialni prowadzący i wyluzowani modele…czego chcieć więcej na początku sezonu? Czuję powiew inspirującej świeżości :)

Warsztaty poprowadzili: Natalia i Marcin z The Snap Shots
Wielki ukłon w stronę Fujifilm za możliwość przetestowania ich sprzętu!
Sukienka: Karolina Twardowska Atelier
Make-up: MK Make-up
Modele: Kasia ♥ Mateusz  Więcej